Happy HCD3E-1501-40

Podstawowa hafciarka w hafciarni

Model HCD3e przed wprowadzeniem modelu HCU był topowym rozwiązaniem marki HappyJapan. To właśnie w oparciu o HCD3e budowane są hafciarki wielogłowicowe HappyJapan.

Hafciarka dedykowana jest hafciarniom i hafciarzom szukającym wysokojakościowej hafciarki jednogłowicowej, która spełni wszelkie oczekiwania względem jakości osiąganego haftu i prędkości pracy z jaką będzie on powstawał. Często kupowana do obsługi zleceń niskonakładowych, które wymagają indywidualnej realizacji, lub których nie opłaca się czasowo haftować na maszynach wielogłowicowych.

1 śc/min
Prędkość haftu
0
Ilość igieł
1 kg
Waga maszyny

HCD3e-1501 to hafciarka jednogłowicowa 15-igłowa, która pracuje w ramach pola haftu o wielkości maksymalnej 52 x 40 cm, z prędkością do 1200 ściegów na minutę w przypadku haftu płaskiego i 1000 śc/min dla czapek.


Przeznaczona jest do wszystkich, bez wyjątku, prac hafciarskich, również tych najtrudniejszych jak haft na wąskich elementach, haft cylindryczny, ciężki, wypukły, na grubych materiałach, cording, coiling, naszywanie sznurka itp – zależnie od wyboru oprzyrządowania.

Dowiedz się więcej o finansowaniu

Prędkość pracy – prędkość pracy maszyny na poziomie nawet 1200 śc/min. pozwala na obsłużenie bieżącej produkcji jednostkowej.
Ogromne pole haftu – hafciarka pracuje w obrębie pola o maksymalnej wielkości 52 x 40 cm, co pozwala zahaftować niemal dowolny wyrób gotowy w branży reklamowej
Made in Japan – Każda maszyna Happy została zaprojektowana i wyprodukowana w całości w Japonii. Ma to przełożenie nie tylko na jakość osiąganego haftu, ale również na bezproblemowe działanie hafciarki przez wieloletni okres jej użytkowania.
Żeliwny korpus – za jakość i wytrzymałość maszyny w znacznym stopniu odpowiada zaawansowanie metalurgiczne stopów z jakich zbudowany jest korpus hafciarki. Jakość stali używanej w maszynach japońskich jest zdecydowanie wyższa od ich chińskich odpowiedników. Różnica w cenie nie bierze się znikąd.
Łatwa obsługa – hafciarka wyposażona jest w 7 calowy ekran dotykowy (dostępna z opcjonalnym ekranem 10”). Jego główną zaletą jest jednak przejrzystość i łatwość obsługi interfejsu wyświetlanego na nim. Już po kilku godzinach praca z Happy nie sprawia użytkownikowi żadnych problemów
Wszechstronność – dostępne oprzyrządowanie pozwala wykonać nawet niszowe zlecenia na haft za pomocą sznurka, cekinów, czy innych nietypowych mediów. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dla obsługi każdego klienta.

Producent: HAPPY Wbudowane oprogramowanie do haftu: Tak
 Model: HCD3E-1501-40  Ilość wbudowanych czcionek: 12
 Ilość igieł haftujących: 15  Ilość wbudowanych haftów: 100
 Maksymalne pole haftu: 520 x 400 mm  Możliwość edytowania haftów z poziomu maszyny: Tak
 Prędkość haftowania Do 1200 SPM  Możliwość łączenia haftów i napisów z poziomu maszyny: Tak
 Typ wyświetlacza: Dotykowy, kolorowy  Możliwość wykonywania monogramów literowych z poziomu maszyny: Tak
 Wolne ramię: Tak  Dołączone tamborki: brak
 Szpulownik: Niezależny, wbudowany  Opcjonalne tamborki:
 Wbudowany czujnik zerwania nici: Tak  System igieł: DBxK5
 Automatyczne obcinanie nici: Tak  Oświetlenie: LED 4-punktowy
 Możliwość obcinania nici pomiędzy obiektami tego samego koloru: Tak  Moc: 90 W
 Automatyczny powrót do miejsca zrywu nici: Tak  Waga maszyny: 106 kg
 Wskaźnik laserowy: Tak
 Wbudowane porty: LAN, 3x USB Wymiary maszyny (WxDxH): 85 x 78 x 87 cm
 Komunikacja bezprzewodowa: WI-FI
 Obsługiwany format plików: DST, TAP  Gwarancja: 12 miesięcy i więcej