Serwis i szkolenia

 Być konkurencyjnym to znaczy mieć wiedzę i umiejętności, dlatego dużą uwagę przykładamy do szkolenia naszych Klientów.

Profesjonalne zaplecze serwisowe i szkoleniowe

Przy zakupie urządzeń zawsze przeprowadzamy prezentację i szkolenie w zakresie obsługi, zwykle poszerzając tematykę o wybrane zagadnienia technologii. Są to szkolenia całkowicie bezpłatne i trwają tak długo, jak wymaga tego sytuacja. W przypadku dużych lub trudnych urządzeń szkolenie łączymy z instalacją nowej technologii w siedzibie Klienta.

Wyposażony w wiedzę Klient i nauczony, jak radzić sobie z różnorodnością zleceń, w efekcie czuje się pewniej, lepiej rozwiązuje problemy i nie obawia się poważnych wyzwań. Projekt rozwija się szybciej, a naszym zadaniem jest wspierać go w rozwoju.

Dlatego oferujemy też odpłatne szkolenia z różnych technologii zdobienia tekstyliów, którymi na co dzień się zajmujemy jak np. hafciarstwo, drukowanie koszulek, zdobienie folią, sublimacja na gadżetach, łączenie technologii, przygotowanie grafik dla różnych mediów itp. Jesteśmy otwarci na nowe tematy. Jeśli tylko znamy dobrze dane zagadnienie, chętnie podzielimy się wiedzą lub przećwiczymy wspólnie dany problem korzystając z dostępności naszej pracowni testowej pod szyldem HaftyNadruki.pl (centrum testów).

Tematy, terminy i koszty odpłatnych szkoleń, na które można umówić się niezależnie od zakupów, ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu

pod nr tel.  +48 608 466 447,

lub na maila: biuro@emb.com.pl