Hafciarki jednogłowicowe

Happy HCS3-1201-30​

Model HCS3 to nowa wersja uznanej i sprawdzonej na rynku hafciarki HCS2, która to przez ostatnie lata cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Nowa hafciarka to ewolucja swego udanego poprzednika, która została doposażona w szereg nowych funkcji usprawniających pracę z maszyną, czy też podnoszących ergonomię jej użytkowania.

Happy HCU-1401-40

HappyJapan dumnie prezentuje swoje najnowsze dzieło. Model HCU to prawdziwy przełom technologiczny, nawet w porównaniu do poprzednich topowych modeli tego producenta.

Happy HCH-701-30 PLUS

Happy HCH-701-30 PLUS to w pełni przemysłowa hafciarka produkcji japońskiej. Jej kompaktowe wymiary, prostota obsługi i szereg dostępnych akcesoriów czyni z niej wydajne narzędzie pracy w szerokiej gamie zastosowań. Jest to świetna propozycja dla przedsiębiorstw i entuzjastów haftujących loga, napisy i inne wzory o ograniczonej palecie barw.

Happy HCH-701-30

Happy HCH-701-30 to najtańsza, w pełni przemysłowa hafciarka produkcji japońskiej sprzedawana w Europie. Jej przystępna cena nie oznacza jednak kompromisów w kwestii jakości wykonywanych haftów.

Happy HCS2-1201-30

Happy HCS2 1201-30 to optymalna propozycja zarówno dla przedsiębiorstw pragnących rozszerzyć swoją działalność o haft komputerowy, jak i małych zakładów szwalniczych, czy pracowni hafciarskich. Możliwość szycia nawet dwunastoma kolorami znacząco przyśpiesza pracę przy częstych zmianach wzorów.

Happy HCD3E-1501-40

Happy HCD3E-1501-40 to maszyna jednogłowicowa, 15-igłowa, która jest w stanie haftować na ogromnym polu haftu mierzącym 52 na 40 centymetrów. Prędkość maksymalna przy tak dużym obszarze roboczym to aż 1200 wkłuć na minutę dla tamborków płaskich, oraz 1000 wkłuć na minutę dla czapek.

Happy HCD3E-X1501-40

W porównaniu do standardowego modelu wersja X wyróżnia się jednak montażem szerszego pantografu, co pozwoliło na zwiększenie pola haftu do wielkości aż 120 x 40cm. Dzięki zastosowaniu tak dużego pola haftu, maszyna idealnie nadaje się do wykonywania obrusów, firan, haftów liturgicznych, sztandarów, ozdabiania materiału z beli itp. Powiększenie pola haftu nie wpłynęło jednak na siłę wkłucia igieł,dzięki czemu hafciarka doskonale wyszywa np. skomplikowane hafty metalizowaną nicią.