Happy HCD3EX-1501-40

Podstawowa hafciarka w hafciarni

Model HCD3eX to wersja hafciarki Happy HCD3e stworzona to haftu wielkoobszarowego. Maksymalne pole haftu w ramie wynosi 120 x 40 cm i pozwala na haftowanie wykrojów, materiałów z beli, obrusów, sztandarów i wielu innych przedmiotów których nie sposób upiąć w tamborek, bądź dla których pole tamborka jest niewystarczające.


Pod względem technicznym model z oznaczeniem X różni się od standardowej wersji hafciarki wyłącznie obecnością wydłużonego pantografu umożliwiającego haft na szerokość do 120 cm.

1 śc/min
Prędkość haftu
0
Ilość igieł
1 kg
Waga maszyny

W zestawie z hafciarką znajduje się również rama aluminiowa 120 x 40 cm, wycinany pod wymiar blat wykonany z płyty MDF oraz metalowa podstawa pod blat. Blat na którym opiera się rama aluminiowa, jak i sama rama są w pełni demontowalne. Po ich usunięciu maszyna może haftować wyroby gotowe, czy też czapki.

Wszystkie akcesoria i przyrządy dostępne do hafciarki HCD3e są dostępne również dla modelu z oznaczeniem X.

Dowiedz się więcej o finansowaniu

Prędkość pracy – prędkość pracy maszyny na poziomie nawet 1200 śc/min. pozwala znacząco przyśpieszyć pracę przy haftach liczących nawet setki tysięcy ściegów.
Rozszerzone pole haftu – hafciarka pracuje w obrębie pola o maksymalnej wielkości 120 x 40 cm, co pozwala na haftowanie całych wykrojów, czy materiałów z beli
Made in Japan – Każda maszyna Happy została zaprojektowana i wyprodukowana w całości w Japonii. Ma to przełożenie nie tylko na jakość osiąganego haftu, ale również na bezproblemowe działanie hafciarki przez wieloletni okres jej użytkowania.
Żeliwny korpus – za jakość i wytrzymałość maszyny w znacznym stopniu odpowiada zaawansowanie metalurgiczne stopów z jakich zbudowany jest korpus hafciarki. Jakość stali używanej w maszynach japońskich jest zdecydowanie wyższa od ich chińskich odpowiedników. Różnica w cenie nie bierze się znikąd.
Łatwa obsługa – hafciarka wyposażona jest w 7 calowy ekran dotykowy. Jego główną zaletą jest jednak przejrzystość i łatwość obsługi interfejsu wyświetlanego na nim. Już po kilku godzinach praca z Happy nie sprawia użytkownikowi żadnych problemów
Wszechstronność – dostępne oprzyrządowanie pozwala wykonać nawet niszowe zlecenia na haft za pomocą sznurka, cekinów, czy innych nietypowych mediów. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dla obsługi każdego klienta.

Producent: HAPPYWbudowane oprogramowanie do haftu:Tak
 Model:HCD3E-X1501-40 Ilość wbudowanych czcionek:12
 Ilość igieł haftujących:15 Ilość wbudowanych haftów:100
 Maksymalne pole haftu:1200 x 400 mm Możliwość edytowania haftów z poziomu maszyny:Tak
 Prędkość haftowaniaDo 1000 SPM Możliwość łączenia haftów i napisów z poziomu maszyny:Tak
 Typ wyświetlacza:Dotykowy, kolorowy Możliwość wykonywania monogramów literowych z poziomu maszyny:Tak
 Wolne ramię:Tak Dołączone tamborki:brak
 Szpulownik:Niezależny, wbudowany Opcjonalne tamborki: 
 Wbudowany czujnik zerwania nici:Tak System igieł:DBxK5
 Automatyczne obcinanie nici:Tak Oświetlenie:LED 4-punktowy
 Możliwość obcinania nici pomiędzy obiektami tego samego koloru:Tak Pobór prądu:240W
 Automatyczny powrót do miejsca zrywu nici:Tak Waga maszyny:109 kg
 Wskaźnik laserowy:Tak
 Wbudowane porty:LAN, 3x USBWymiary maszyny (WxDxH):153 x 78 x 87 cm
 Komunikacja bezprzewodowa:WI-FI
 Obsługiwany format plików:DST, TAP Gwarancja:12 miesięcy i więcej