Happy HCH-701-30 PLUS

Profesjonalny początek

Model HCH PLUS jest podstawową hafciarką w gamie produktowej HappyJapan. W odróżnieniu od modelu bez litery P jest to już maszyna dedykowana do pracy w firmie, w której haft jest główną sferą działalności.

Jej kompaktowe wymiary, prostota obsługi i szereg dostępnych akcesoriów czynią z niej wydajne narzędzie pracy w szerokiej gamie zastosowań. Jest to świetna propozycja dla małych hafciarni i agencji reklamowych haftujących loga, napisy i inne wzory o ograniczonej palecie barw.

HappyJapan HCH-701P umożliwia haft za pomocą jednej z 7 igielnic, w obrębie pola haftu o wielkości maksymalnie 28,5 x 29 cm z prędkością do 1000 ściegów na minutę.

1 śc/min
Prędkość haftu
0
Ilość igieł
1 kg
Waga maszyny

Jest to najnowsza wersja rozwojowa modelu HCH-701. Od swojej poprzedniczki różni się zastosowaniem mocniejszych silników, przez co maszyna zyskała na wydajności, trwałości i mocy przebicia igły. Konstrukcyjnie zbliżona do modelu HCS2-1201, Happy HCH-701P posiada inną 7-igłową głowicę haftującą.

Dowiedz się więcej o finansowaniu

Szybkość pracy – dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego sterowanego falownikiem prędkość pracy maszyny pozwala na obsłużenie nawet kilkuset haftów logotypów dziennie.
Duże pole haftu – hafciarka pracuje w obrębie pola o maksymalnej wielkości 28,5 x 29 cm, co pozwala na zahaftowanie np. całych pleców polaru
Laser krzyżowy – zastosowanie lasera krzyżowego to ogromne ułatwienie w pozycjonowaniu haftu, szczególnie pod względem ustawienia właściwego kąta na haftowanym przedmiocie
Made in Japan – Każda maszyna Happy została zaprojektowana i wyprodukowana w całości w Japonii. Ma to przełożenie nie tylko na jakość osiąganego haftu, ale również na bezproblemowe działanie hafciarki przez wieloletni okres jej użytkowania.
Żeliwny korpus – za jakość i wytrzymałość maszyny w znacznym stopniu odpowiada zaawansowanie metalurgiczne stopów z jakich zbudowany jest korpus hafciarki. Jakość stali używanej w maszynach japońskich jest zdecydowanie wyższa od ich chińskich odpowiedników. Różnica w cenie nie bierze się znikąd.
Łatwa obsługa – hafciarka wyposażona jest w 7 calowy ekran dotykowy. Jego główną zaletą jest jednak przejrzystość i łatwość obsługi interfejsu wyświetlanego na nim. Już po kilku godzinach praca z Happy nie sprawia użytkownikowi żadnych problemów
Szeroka gama akcesoriów – dostępne przyrządy pozwalają na haft na czapkach, butach, paskach, skarpetkach i wielu innych przedmiotach. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dla obsługi każdego zlecenia.

Producent: HAPPYWbudowane oprogramowanie do haftu:Tak
 Model:HCH-701-30 Ilość wbudowanych czcionek:12
 Ilość igieł haftujących:7 Ilość wbudowanych haftów:100
 Maksymalne pole haftu:285 x 290 mm Możliwość edytowania haftów z poziomu maszyny:Tak
 Prędkość haftowaniaDo 1000 SPM Możliwość łączenia haftów i napisów z poziomu maszyny:Tak
 Typ wyświetlacza:Dotykowy, kolorowy Możliwość wykonywania monogramów literowych z poziomu maszyny:Tak
 Wolne ramię:Tak Dołączone tamborki:⌀15mm, 320x320 mm
 Szpulownik:Niezależny, wbudowany Opcjonalne tamborki:Cylindryczny do czapek,
Spężynowy
 Wbudowany czujnik zerwania nici:Tak System igieł:DBxK5
 Automatyczne obcinanie nici:Tak Oświetlenie:LED 4-punktowy
 Możliwość obcinania nici pomiędzy obiektami tego samego koloru:Tak Moc:80 W
 Automatyczny powrót do miejsca zrywu nici:Tak Waga maszyny:41 kg
 Wskaźnik laserowy:Tak Waga kartonu wraz z maszyną: 56 kg
 Wbudowane porty:LAN, 3x USBWymiary maszyny (WxDxH):64 x 75 x 73 cm
 Komunikacja bezprzewodowa:WI-FI  Wymiary opakowania: 70 x 50 x 90 cm
 Obsługiwany format plików:DST, TAP Gwarancja:do 36 miesięcy