Happy HCH-701-30

Wstęp do haftowania / Dla początkujących

Model HCH-701 (bez litery P) to najtańsza hafciarka przemysłowa produkcji japońskiej sprzedawana w Europie. Jest to propozycja dla osób zainteresowanych posiadaniem sprawdzonej i markowej hafciarki, ale przy zachowaniu minimalnego kosztu zakupu. Hafciarka pozwala na haft za pomocą jednej z 7 igielnic, w obrębie pola haftu o wielkości maksymalnie 28,5 x 29 cm, z prędkością do 1000 ściegów na minutę.

Różnicą względem droższego modelu HCHP jest zastosowanie silnika szczotkowego. Pozwala to na znaczące ograniczenie ceny zakupu, jednak silnik szczotkowy jest mniej wydajnym rozwiązaniem co rzutuje na niższą prędkość pracy hafciarki względem modeli wyposażonych w silniki indukcyjne sterowane falownikiem.

1 śc/min
Prędkość haftu
0
Ilość igieł
1 kg
Waga maszyny

Różnica ta będzie jednak zauważalna w przypadku ciągłej produkcji przemysłowej. Ponadto szczotki w tego typu silnikach należy wymienić co kilka tysięcy godzin pracy hafciarki. Jeżeli działalność hafciarska stanowi jedynie uzupełnienie dla usług świadczonych przez Państwa firmę, warto rozważyć zakup tańszego modelu.

Poza wspomnianą różnicą w zastosowanych silnikach i prędkości pracy model HCH jest identyczny z droższym modelem HCHP i cechuje się tymi samymi parametrami.

Dowiedz się więcej o finansowaniu

Made in Japan – Każda maszyna Happy została zaprojektowana i wyprodukowana w całości w Japonii. Ma to przełożenie nie tylko na jakość osiąganego haftu, ale również na bezproblemowe działanie hafciarki przez wieloletni okres jej użytkowania.
Duże pole haftu – hafciarka pracuje w obrębie pola o maksymalnej wielkości 28,5 x 29 cm, co pozwala na zahaftowanie np. całych pleców polaru
Laser krzyżowy – zastosowanie lasera krzyżowego to ogromne ułatwienie w pozycjonowaniu haftu, szczególnie pod względem ustawienia właściwego kąta na haftowanym przedmiocie
Żeliwny korpus – za jakość i wytrzymałość maszyny w znacznym stopniu odpowiada zaawansowanie metalurgiczne stopów z jakich zbudowany jest korpus hafciarki. Jakość stali używanej w maszynach japońskich jest zdecydowanie wyższa od ich chińskich odpowiedników. Różnica w cenie nie bierze się znikąd.
Łatwa obsługa – hafciarka wyposażona jest w 7 calowy ekran dotykowy. Jego główną zaletą jest jednak przejrzystość i łatwość obsługi interfejsu wyświetlanego na nim. Już po kilku godzinach praca z Happy nie sprawia użytkownikowi żadnych problemów
Szeroka gama akcesoriów – dostępne przyrządy pozwalają na haft na czapkach, butach, paskach, skarpetkach i wielu innych przedmiotach. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dla obsługi każdego zlecenia.

Producent:  HAPPY Wbudowane oprogramowanie do haftu: Tak
 Model: HCH-701P-30  Ilość wbudowanych czcionek: 12
 Ilość igieł haftujących: 7  Ilość wbudowanych haftów: 100
 Maksymalne pole haftu: 285 x 290 mm  Możliwość edytowania haftów z poziomu maszyny: Tak
 Prędkość haftowania Do 1000 SPM  Możliwość łączenia haftów i napisów z poziomu maszyny: Tak
 Typ wyświetlacza: Dotykowy, kolorowy  Możliwość wykonywania monogramów literowych z poziomu maszyny: Tak
 Wolne ramię: Tak  Dołączone tamborki: ⌀15mm, 320x320 mm
 Szpulownik: Niezależny, wbudowany  Opcjonalne tamborki: Cylindryczny do czapek, Spężynowy
 Wbudowany czujnik zerwania nici: Tak  System igieł: DBxK5
 Automatyczne obcinanie nici: Tak  Oświetlenie: LED 4-punktowy
 Możliwość obcinania nici pomiędzy obiektami tego samego koloru: Tak  Moc: 80 W
 Automatyczny powrót do miejsca zrywu nici: Tak  Waga maszyny: 41 kg
 Wskaźnik laserowy: Tak  Waga kartonu wraz z maszyną:  56 kg
 Wbudowane porty: LAN, 3x USB Wymiary maszyny (WxDxH): 64 x 75 x 73 cm
 Komunikacja bezprzewodowa: WI-FI   Wymiary opakowania:  70 x 50 x 90 cm
 Obsługiwany format plików: DST, TAP  Gwarancja: do 36 miesięcy