Happy HCS2 1201-30

Hafciarka w pełni uniwersalna

Model HCS2 jest większym bratem modelu HCHP. Dzielą one ze sobą te same rozwiązania napędowe, korpus i znaczną część pozostałych komponentów składających się na hafciarkę.
HCS2 różni się od mniejszego modelu obecnością innej głowicy haftującej umożliwiającej haftowanie 12 kolorami.

Inna jest również konstrukcja mechanizmu stopki. W modelu HCS2 mamy do czynienia z jedną nieruchomą stopką, która jest niezależna od aktualnie haftującej igielnicy. Rozwiązanie to poprawia jakość osiąganego haftu, szczególnie w przypadku haftu na czapkach. Drobne zmiany dotyczą również drogi prowadzenia nici (dodatkowy haczyk przy igielnicy, pokrywa przy szarpakach) i konstrukcji szpulownika (inny talerzyk prowadzący nić).

1 śc/min
Prędkość haftu
0
Ilość igieł
1 kg
Waga maszyny

Happy HCS2 1201-30 to optymalna propozycja zarówno dla przedsiębiorstw pragnących rozszerzyć swoją działalność o haft komputerowy, jak i małych zakładów szwalniczych, czy pracowni hafciarskich.

Możliwość haftowania nawet dwunastoma kolorami znacząco przyśpiesza pracę przy częstych zmianach wzorów. Jest to również model rekomendowany firmom szukającym niedrogiej hafciarki do haftu czapek.

Dowiedz się więcej o finansowaniu

Szybkość pracy – dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego sterowanego falownikiem prędkość pracy maszyny pozwala na obsłużenie nawet kilkuset haftów logotypów dziennie.
Duże pole haftu – hafciarka pracuje w obrębie pola o maksymalnej wielkości 28,5 x 29 cm, co pozwala na zahaftowanie np. całych pleców polaru
Made in Japan – Każda maszyna Happy została zaprojektowana i wyprodukowana w całości w Japonii. Ma to przełożenie nie tylko na jakość osiąganego haftu, ale również na bezproblemowe działanie hafciarki przez wieloletni okres jej użytkowania.
Żeliwny korpus – za jakość i wytrzymałość maszyny w znacznym stopniu odpowiada zaawansowanie metalurgiczne stopów z jakich zbudowany jest korpus hafciarki. Jakość stali używanej w maszynach japońskich jest zdecydowanie wyższa od ich chińskich odpowiedników. Różnica w cenie nie bierze się znikąd.
Łatwa obsługa – hafciarka wyposażona jest w 7 calowy ekran dotykowy. Jego główną zaletą jest jednak przejrzystość i łatwość obsługi interfejsu wyświetlanego na nim. Już po kilku godzinach praca z Happy nie sprawia użytkownikowi żadnych problemów
Szeroka gama akcesoriów – dostępne przyrządy pozwalają na haft na czapkach, butach, paskach, skarpetkach i wielu innych przedmiotach. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dla obsługi każdego zlecenia.

Producent:  HAPPY Wbudowane oprogramowanie do haftu: Tak
 Model: HCS2-1201-30  Ilość wbudowanych czcionek: 12
 Ilość igieł haftujących: 12  Ilość wbudowanych haftów: 100
 Maksymalne pole haftu: 285 x 290 mm  Możliwość edytowania haftów z poziomu maszyny: Tak
 Prędkość haftowania Do 1000 SPM  Możliwość łączenia haftów i napisów z poziomu maszyny: Tak
 Typ wyświetlacza: Dotykowy, kolorowy  Możliwość wykonywania monogramów literowych z poziomu maszyny: Tak
 Wolne ramię: Tak  Dołączone tamborki: ⌀15mm, 320x320 mm
 Szpulownik: Niezależny, wbudowany  Opcjonalne tamborki: Cylindryczny do czapek, Sprężynowy
 Wbudowany czujnik zerwania nici: Tak  System igieł: DBxK5
 Automatyczne obcinanie nici: Tak  Oświetlenie: LED 4-punktowy
 Możliwość obcinania nici pomiędzy obiektami tego samego koloru: Tak  Moc: 90 W
 Automatyczny powrót do miejsca zrywu nici: Tak  Waga maszyny: 42 kg
 Wskaźnik laserowy: Tak  Waga kartonu wraz z maszyną:  56 kg
 Wbudowane porty: LAN, 3x USB Wymiary maszyny (WxDxH): 64 x 75 x 73 cm
 Komunikacja bezprzewodowa: WI-FI   Wymiary opakowania:  70 x 50 x 90 cm
 Obsługiwany format plików: DST, TAP  Gwarancja: do 36 miesięcy