Happy HCR3-1508

Najciekawsze funkcje

Nowa odsłona hafciarek wielogłowicowych Happy czerpie to, co najlepsze z dekad doświadczeń japońskiej firmy w budowie maszyn profesjonalnych, wnosząc do serii HCR wiele usprawnień i czyniąc ją jeszcze bardziej efektywnym narzędziem pracy. W nowym modelu w porównaniu do poprzedniej wersji zastosowano szybsze silniki typu servo, ulepszone głowice, dodatkowo wzmocniono też konstrukcję maszyny, by zapobiec drganiom oraz usprawniono interfejs użytkownika. A to tylko najistotniejsze zmiany. Wprowadzono także wiele drobnych usprawnień w konstrukcji maszyny, które razem sprawiają, że Happy HCR3 to szczytowe osiągnięcie japońskich inżynierów tej firmy.

Hafciarki serii HCR3 dostępne są w konfiguracji od 2 do 12 głowicowej oraz w konfiguracjach 4, 6 i 8 głowicowej dla wersji X, o powiększonym polu haftu.

1 śc/min
Prędkość haftu
0
Ilość igieł
1 kg
Waga maszyny

Maszyna ma 12 miesięcy gwarancji. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji. Zapewniamy najwyższy standard obsługi klienta w celu szybkiej realizacji zleceń przez naszych serwisantów. Serwisem i gwarancją objęte jest całe terytorium Polski. Pełna informacja o świadczonej przez nas opiece gwarancyjnej dostępna jest tutaj.

Rozumiemy, że na zadowolenie klienta z zakupu w dużej mierze składa się również umiejętność właściwego korzystania z zakupionego sprzętu. Z tego też względu, w przypadku każdej zakupionej maszyny zapewniamy wszechstronne i bezpłatne szkolenie z jej obsługi, którego zakres poszerzamy dodatkowo o informacje praktyczne przydatne w produkcji. Nie chcemy, by kontakt z naszymi partnerami kończył się na wystawieniu faktury, dlatego też świadczymy kompleksowe szkolenia o czym można przeczytać tutaj.

Producent: HAPPY Ilość głowic haftujących: 8
Model: HCR3-1508 Ilość igieł haftujących: 15
Maksymalne pole haftu (tamborki): Pole haftu na ramie: 320 x 320 mm 360 x 450 mm Prędkość haftowania (płaska): Do 1100 SPM
Maksymalne pole haftu (czapki): 80 x 360 mm Prędkość haftowania (czapki): Do 1000 SPM
Typ wyświetlacza: Dotykowy, kolorowy Pamięć maszyny: 999 wzorów lub 40 000 000 wkłuć do 250 zmian koloru na wzór
Wolne ramię: Tak, unikalna konstrukcja Happy Szpulownik: Niezależny, wbudowany
Wbudowany czujnik zerwania nici: Tak, nowa ulepszona konstrukcja Automatyczne obcinanie nici: Tak
Wskaźnik laserowy: Tak Wbudowane porty: LAN, 3x USB
Wbudowany moduł do edycji haftów: Tak Komunikacja bezprzewodowa: WI-FI
Obsługiwany format plików: DST, TAP Zasilanie: 220V jednofazowe
System igieł: DBxK5 Pobór prądu: 540W
Wymiary maszyny (LxD1xD2xH1xH2): 400 x 83 x 128 x 158 x 175 cm Waga maszyny: 1070 kg
Opcjonalne oprzyrządowanie: Laserowy czujnik pracy; Przyrząd do boringu; Przyrząd do cekinów; Przyrząd do wszywania sznura Waga maszyny wraz ze skrzynią: 1300 kg